Advertisement

Čtyři Strategie Pro Podporu Zdravého Životního Stylu V Praxi

Čtyři Strategie Pro Podporu Zdravého Životního Stylu V Praxi

Založena v roce 1993 bratři Tom a David Gardner, Motley Fool pomáhá milionům lidí dosáhnout finanční svobody přes naše webové stránky, podcasty, knihy, novinové články, rozhlasové show a premium investování služby.

Jak jsme věku, věci se nevyhnutelně mění naše těla, kůži a vlasy. Vstupujeme do nového desetiletí znamená přijímání nových změn—od nové šedé vlasy do menopauzy. Představujeme denní vitamínu režimu může pomoci přirozeně zlepšit tloušťce vlasů a růst. Biotin, Vitamín B a omega-3 mastné kyseliny jsou skvělé způsoby, jak posílit jemné a řídnoucí vlasy. Tyto mohou být přijata ve formě kapslí, a jsou také nalezené v potravinách, jako jsou vejce, tofu, tuňák, lněné semínko, losos, a žluté papriky.

Všechny nejnovější bezpečnostní upozornění jsou jen dotek pryč, Přejděte na Cestovní Upozornění a Varování vydané americkým ministerstvem zahraničí, USA Pasy A Mezinárodní Cestování, zatímco tam zapsat do Cestovní Program pro Zápis (STEP).

KROK je bezplatná služba, aby AMERIČTÍ občané/státní příslušníci, kteří cestují do zahraničí, aby se přihlásit s místním AMERICKÉHO Velvyslanectví a Konzulátu.

Můžete se také dozvědět více o vaší cílové destinaci zadáním názvu země.

zdravotní péče zdravotní apple opatření výživa

Dr Extenda

Vaše tělo je téměř dvě třetiny vody, takže zůstat hydratované je důležité. Teenageři by se měly zaměřit na pití šest až osm sklenic vody za den, v závislosti na British Nutrition Foundation. Toto číslo se zvyšuje pro dospívající, kteří se zabývají ve sportu, nebo jsou zvláště aktivní. Další dobré zdroje tekutin patří 100 procent ovocné šťávy a nízkotučným mlékem.

Slazené a kofeinové nápoje by měly být omezeny nebo odstraněny ze stravy úplně, protože poskytují přebytek cukru a prázdných kalorií.

Lépe spát. Podobně jako stres, špatná spánku může zvýšit stresové hormony.

Šest až osm hodin, je pravděpodobně ideální množství spánku pro většinu dospělých," říká Sperling. Jedna věc, která může dostat dobrý noční spánek obtížné pro lidi s cukrovkou je spánkové apnoe, stavu, mnoho lidí si ani neuvědomují, co mají. Mezi příznaky patří hlasité chrápání, kouzel, kde jste přestal dýchat v noci, a nadměrná ospalost během dne. Mluvit s svého lékaře, pokud zaznamenáte některý z těchto. To by mohlo být ovlivnění glykémie a zvyšuje riziko hypertenze a srdečních onemocnění.

Tam jsou dvě hlavní strategie pro mlátit svůj dluh: dluh snowball a dluhová lavina. S dluh snowball, vám soustředit se na vaše nejmenší dluhy první (a zároveň nadále provádět minimální platby na všechny ostatní). S dluhovou lavinu, můžete třídit vaše dluhy z nejvyšší úrokové sazby na nejnižší a řešit ty s nejvyšší mírou první (opět, zatímco pokračuje, aby se minimální platby). Vyberte si ten, který dává největší smysl pro své jedinečné finanční situaci.